3 bramki w 5 ostatnich meczach to dobry prognostyk na przyszłość. Statystyki pokazują, że to Pazzini powinien grać na szpicy, ale wszystko oczywiście zależy od koncepcji trenera i rywala z jakim gramy.
0
Jhn (ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-01-10)
Co jak co ale Pazzo to pojedynki główkowe wygrywa. Gdyby jeszcze celność główek poprawił...
0
dejnio (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu)
9 grudnia 2012, 23:39
Gol i słupek, dobry mecz Pazzo :) Oby tak dalej. Chociaż jest to w dużej mierze uzależnione od reszty drużyny, która powinna mu dostarczać więcej piłeczek.
Brawo Pazzo oby tak dalej, nareszcie 9 z prawdziwego zdarzenia. A i od czasu Ibry narzekania, że nie ma napastnika w polu karnym..... A teraz jest Pazzo w polu karnym to nie pasuje. On potrzebuje tylko piłek w pole karne dobrych piłek dziś taką dostał i słupek.