Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?



MŚ (Dzień 6)

16 czerwca 2026, 18:56, Redakcja Aktualności
MŚ (Dzień 6)

Program 6. dnia MŚ 2026:

Wtorek, 16 czerwca, godz. 21:00 [SKRÓT SPOTKANIA]
Grupa I: Francja – Senegal 3:1 (66', 90' +6 Kylian Mbappé, 82' Bradley Barcola – 90' +5 Ibrahim Mbaye)

Środa, 17 czerwca, godz. 00:00 [SKRÓT SPOTKANIA]
Grupa I: Irak – Norwegia 1:4 (39' Aymen Hussein – 29', 43' Erling Haaland, 76' Leo Østigård, 90' +6 Aymen Hussein [sam.])

Środa, 17 czerwca, godz. 03:00 [SKRÓT SPOTKANIA]
Grupa J: Argentyna – Algieria 3:0 (17', 60', 76' Lionel Messi)

Środa, 17 czerwca, godz. 06:00 [SKRÓT SPOTKANIA]
Grupa J: Austria – Jordania 3:1 (21' Romano Schmid, 76' Yazan Al-Arab [sam.], 90' +12 Marko Arnautović [k.] – 50' Ali Olwan)


R E K L A M A





42 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
hyrus13
hyrus13
17 czerwca 2026, 22:23
Kane szybko się nauczył, że do karnego się podchodzi i strzela, a nie robi jakieś kroczki, czy zmienia tempo jak debil.
0
Ultras_milanu
Ultras_milanu
17 czerwca 2026, 11:26
Messi synek lysej paly , to bylo czyste czerwo stanal mu na lydke z impetem korkiem ale gdzie tam skrzywdzic synalka , pamietam mecz 4 lata temu z holadnia w cwierfinale jak zatrzymal pilke reka hamsko i perfidnie wyciagnal do gory ale gdzie tam czerwo co nje xd , nie lubie argentyny i angli poprostu nie cierpie
2
spread
spread
17 czerwca 2026, 12:40
Za to ciebie nie cierpi słownik
3
Ultras_milanu
Ultras_milanu
17 czerwca 2026, 12:48
Spread
A po co mi to xd ? Kazdy rozumie i wie o co chodzi jak najbardziej da sie dogadac
0
biedrus
biedrus
17 czerwca 2026, 14:12
Ultras_milanu
masz rację co do Holandii i masz rację, że da się dogadać, ale... łyżka i widelec też nie są potrzebne, bo można jeść rękami, a jednak coś tu nie gra...
4
DarQ
DarQ
17 czerwca 2026, 16:36
Tu nie chodzi o nas , o odbiorców - my rozumiemy.
Chodzi o Ciebie. Od siebie warto wymagać więcej.
Przecież piłkę nożną trenowałeś ( trenujesz) dla siebie....by być lepszym.
1
DarQ
DarQ
17 czerwca 2026, 10:48
Gdy 785 miliardów lat temu wielki meteoryt uderzył w planetę ziemie to powstała atmosfera i tym samym sprzyjające warunki do powstania życia.
Rozpoczęła się ewolucja. Od roślin poprzez jednokomórkowce zaczęły kształtować się ryby- płazy-gady, a następnie coraz rozumniejsze i doskonalsze małpoludy........

Dziś rano Messi gdy trzeba było to stał lub truchtał lub biegał lub bardzo szybko biegał.
A gdy tylko dostał piłkę był doskonały techniczne, taktycznie i motorycznie.
Wspaniały timing , wzorcowe decyzje i piękne gole.

........ roku pańskiego 2026 ewolucja ostatecznie ustała.
Już nie powstanie twór doskonalszy.

0
Von Strauss
Von Strauss
17 czerwca 2026, 14:35
Tam jeszcze musiał być wspaniały rimming (dla Infantino i Marciniaka), że Messi mecz dokończył.

Messi nigdy nie był doskonały, gdyby był traktowany uczciwie to nie miałby ani tylu wygranych LM, ani MŚ (Argentyna poprzednio winna być ukarana za szopki w szatni, a do tego ktoś wspominał o czerwonej kartce, która by go wyeliminowała), a i pewnie w lidze mniej by wygranych było. No i wtedy może złota piłka przypadłaby komuś, kto na to faktycznie zasługiwał.
3
Pepik
Pepik
17 czerwca 2026, 21:10
^
Nawet pomijając całkowicie subiektywną opinię, jakoby Messi nie wygrał tak wiele, gdyby mu nie "pomagano", to dość powszechnym faktem jest to, że Messi jest zdecydowanie najwybitniejszym piłkarzem obecnej epoki i jednym z najwybitniejszych w historii. Naciągana debata Messi v Ronaldo tego nie zmienia. Poza tym Złoty Balon nie jest żadną wyrocznią - jego osąd mylił się zarówno pod niego jak i przeciwko niemu jak i większości piłkarzy, którzy kiedykolwiek wygrali bądź nie wygrali tej nagrody.
1
Von Strauss
Von Strauss
17 czerwca 2026, 08:43
Marciniak łysa pała wypaczył wynik meczu, pozwalając Messiemu dokończyć spotkanie. Za bezsensowny atak od tyłu korkami na łydkę i to jeszcze w sytuacji gdy przeciwnik miał pełną kontrolę nad piłką, a Messi nie miał możliwości dojścia do niej - no za to powinna być czerwona kartka - no ale FIFA i UEFA nie dadzą skrzywdzić pupilka.

https://x.com/ArchivoVAR/status/2067059517301395586
4
biedrus
biedrus
17 czerwca 2026, 10:31
On już miał dostać czerwień (druga żółta, za zatrzymanie piłki ręką) na poprzednim mundialu w meczu z Holandią
0
spread
spread
17 czerwca 2026, 12:38
Faul był. czerwona raczej powinna być , ale jako żródło wstawianie ArchivoVAR to chyba jakiś żart xD
0
Von Strauss
Von Strauss
17 czerwca 2026, 14:32
spread

Akurat wrzuciłem od nich, bo jako jedyni mieli zdjęcia gdzie widać to skrobnięcie.
0
milan2002
milan2002
17 czerwca 2026, 07:22
To już wiadomo kto złotą piłkę dostanie...
2
dysha1992
dysha1992
17 czerwca 2026, 06:51
Messi co wyjaśnił...
Dziadek wciąż przypomina ile aktualnemu pokoleniu piłkarzy brakuje do graczy z poprzedniej epoki.
Mieliśmy szczescie (mysle większość z nas) oglądać na żywo Kake, Shevę, Henry itp a później Ronaldo i Messiego.
W obecnym futbolu cierpimy nieurodzaj
2
milan2002
milan2002
17 czerwca 2026, 08:16
Ale w sensie Mbappe coś brakuje? Ma 27 lat i 15 goli na mundialach. Messi ma teraz 16 goli.
0
Von Strauss
Von Strauss
17 czerwca 2026, 08:40
Messi to nie powinien dokończyć tego spotkania. Tam był ewidentny atak na czerwoną. Ale cóż, FIFA i UEFA nie pozwolą skrzywdzić pupilka, a Marciniak to pała.
5
milan2002
milan2002
17 czerwca 2026, 17:15
Von Strauss
Masz rację. Poszukałem powtórkę. Czerwień jak byk a komentator jeszcze głupa rżnie, że niby krzywdy nie zrobił...

https://youtube.com/shorts/Oz1UVfdxxUU?is=FTIARknvr6SucANr
0
k__f__c
k__f__c
17 czerwca 2026, 00:28
Z afrykańskich drużyn na razie najlepiej Francja
7
Tanger
Tanger
16 czerwca 2026, 23:37
Francja zrobiła to, czego Hiszpania nie umiała i to z Senegalem, a nie Cabo Verde. Dużymi fragmentami, szczególnie na początku męczyli bułę, ale mają takie indywidualności, że te 3 bramki wyczarowali. Do tego popełnili sporo błędów indywidualnych, ale jak widać obyło się bez konsekwencji. Senegal to przecież mistrz Afryki naładowany niekiepskimi piłkarzami. Muszą jednak popracować nad skutecznością, to może jeszcze coś ugrają na tym Mundialu.
0
boguc69
boguc69
16 czerwca 2026, 23:43
już/jeszcze nie mistrz ;-)
0
Tanger
Tanger
16 czerwca 2026, 23:49
@boguc69

Jeśli chodzi Ci o Senegal i mistrzostwa Afryki, to nie oszukujmy się. Maroko posmarowało żeby im przyznali tytuł. To świetna drużyna, a Brahim zagrał kapitalny turniej, ale w finale przegięli pałę. Trudno ich traktować jako realnych mistrzów. W uczciwych warunkach przewalili i tyle.
1
boguc69
boguc69
16 czerwca 2026, 23:56
liczy się to co oficjalnie na papierze, a tu wciąż jeszcze jest Maroko

nie oglądałem meczu, czytałem tylko co się działo, niezły kosmos

"w uczciwych warunkach" Legia wygrała w Glasgow 2:0 (Celtic bez Beresia nie strzeliłby 6 goli), ale gry w kolejnej rundzie eliminacji LM jej to nie dało
0
Deus
Deus
16 czerwca 2026, 23:26
Rabiot najlepszy na boisku.
2
boguc69
boguc69
16 czerwca 2026, 23:13
biorąc pod uwagę skład z PSG: Doue, Dembele, Barcola, dodać Kvarę - czy nasz Leao miałby szansę wygryźć któregokolwiek ze składu?
0
M3TR0
M3TR0
16 czerwca 2026, 23:18
Coś Ty. Jeżeli w ogóle ktoś tam by postradał zmysły i go ściągnął, to by grał ogony i wydaje mi się, że też nie w każdym meczu z rzędu…
0
Deus
Deus
17 czerwca 2026, 00:39
tylko jeżeli wstanie pewnego dnia i coś mu przeskoczy w głowie.
0
M3TR0
M3TR0
16 czerwca 2026, 23:02
Mbappe nonszalancka bramka z niczego… co to jest za gość. Może kiedyś przyjdzie na emeryturze kupony odcinać xd…
1
szfarceneger
szfarceneger
16 czerwca 2026, 23:00
Strata Rabiota, Theo daje się kiwnąć i Maignan wpuszcza babola. Wygląda to znajomo.
2
boguc69
boguc69
17 czerwca 2026, 16:47
przeczytałem "stara Rabiota"
0
mmielczar123
mmielczar123
16 czerwca 2026, 22:31
Jaka tam jest jakość z przodu... Mbappe, Dembele, Olise, Doue, a na ławce czeka m. in. magik Cherki. Jak dziadek znowu nie wygra MŚ z taką kadrą, to będzie lekka kompromitacja
0
ósmy
ósmy
16 czerwca 2026, 23:07
Cherki magik dzisiaj fatalna zmiana, same straty, a w końcówce M16 uratował go przed samobóją.
To kapitalny gracz, ale dzisiaj zaliczył mega słaby występ.
Olise to chyba na tą chwilę Złota Piłka.
1
boguc69
boguc69
17 czerwca 2026, 16:46
jakby Olise dostał ZP to Mbappe by się chyba zapłakał
0
M3TR0
M3TR0
16 czerwca 2026, 22:26
Brawo sędzia. Też w mojej opinii tam nie było mowy o karnym. Borek już się podniecił…
2
mmielczar123
mmielczar123
16 czerwca 2026, 22:32
To samo pomyślałem. Ledwo trącił nogę Mbappe (o ile w ogóle był kontakt), a ci lamentują, jakby go skosił równo z trawą
5
ksieciunio
ksieciunio
16 czerwca 2026, 22:06
Nasz Maniek marnuje się w tak beznadziejnych drużynach jak Milan i rep. Francji. Obydwie grają antyfutbol i naprawdę szkoda mi, że musi uczestniczyć w takiej boiskowej żenadzie.
0
boguc69
boguc69
16 czerwca 2026, 22:13
niech zmieni reprezentację - proste
0
M3TR0
M3TR0
16 czerwca 2026, 22:45
Ogólnie oprócz Japonii to wszyscy tam grają antyfutbol. Nie oglądałem meczów nocnych, bo nie mam zamiaru zarywać nocy, ale z tych „dziennych” to wyjątkowo oprócz Holandia-Japonia, nudy, okropne nudy…
0
Von Strauss
Von Strauss
17 czerwca 2026, 08:45
M3TR0

Holandia z Japonią pierwszą połowę też grała średnio xD
0
Tanger
Tanger
16 czerwca 2026, 21:28
Maignan prawie został autorem efektownego samobója xD
0
boguc69
boguc69
16 czerwca 2026, 20:58
forza Theo !!! :)
0
Milanboy
Milanboy
16 czerwca 2026, 19:26
Przez sagi w Milanie ciężko skupić się na mundialu.
0









PRZEJDŹ DO PEŁNEJ WERSJI