Program 6. dnia MŚ 2026:
Wtorek, 16 czerwca, godz. 21:00 [SKRÓT SPOTKANIA]
Grupa I: Francja – Senegal 3:1 (66', 90' +6 Kylian Mbappé, 82' Bradley Barcola – 90' +5 Ibrahim Mbaye)
Środa, 17 czerwca, godz. 00:00 [SKRÓT SPOTKANIA]
Grupa I: Irak – Norwegia 1:4 (39' Aymen Hussein – 29', 43' Erling Haaland, 76' Leo Østigård, 90' +6 Aymen Hussein [sam.])
Środa, 17 czerwca, godz. 03:00 [SKRÓT SPOTKANIA]
Grupa J: Argentyna – Algieria 3:0 (17', 60', 76' Lionel Messi)
Środa, 17 czerwca, godz. 06:00 [SKRÓT SPOTKANIA]
Grupa J: Austria – Jordania 3:1 (21' Romano Schmid, 76' Yazan Al-Arab [sam.], 90' +12 Marko Arnautović [k.] – 50' Ali Olwan)

A po co mi to xd ? Kazdy rozumie i wie o co chodzi jak najbardziej da sie dogadac
masz rację co do Holandii i masz rację, że da się dogadać, ale... łyżka i widelec też nie są potrzebne, bo można jeść rękami, a jednak coś tu nie gra...
Chodzi o Ciebie. Od siebie warto wymagać więcej.
Przecież piłkę nożną trenowałeś ( trenujesz) dla siebie....by być lepszym.
Rozpoczęła się ewolucja. Od roślin poprzez jednokomórkowce zaczęły kształtować się ryby- płazy-gady, a następnie coraz rozumniejsze i doskonalsze małpoludy........
Dziś rano Messi gdy trzeba było to stał lub truchtał lub biegał lub bardzo szybko biegał.
A gdy tylko dostał piłkę był doskonały techniczne, taktycznie i motorycznie.
Wspaniały timing , wzorcowe decyzje i piękne gole.
........ roku pańskiego 2026 ewolucja ostatecznie ustała.
Już nie powstanie twór doskonalszy.
Messi nigdy nie był doskonały, gdyby był traktowany uczciwie to nie miałby ani tylu wygranych LM, ani MŚ (Argentyna poprzednio winna być ukarana za szopki w szatni, a do tego ktoś wspominał o czerwonej kartce, która by go wyeliminowała), a i pewnie w lidze mniej by wygranych było. No i wtedy może złota piłka przypadłaby komuś, kto na to faktycznie zasługiwał.
Nawet pomijając całkowicie subiektywną opinię, jakoby Messi nie wygrał tak wiele, gdyby mu nie "pomagano", to dość powszechnym faktem jest to, że Messi jest zdecydowanie najwybitniejszym piłkarzem obecnej epoki i jednym z najwybitniejszych w historii. Naciągana debata Messi v Ronaldo tego nie zmienia. Poza tym Złoty Balon nie jest żadną wyrocznią - jego osąd mylił się zarówno pod niego jak i przeciwko niemu jak i większości piłkarzy, którzy kiedykolwiek wygrali bądź nie wygrali tej nagrody.
https://x.com/ArchivoVAR/status/2067059517301395586
Akurat wrzuciłem od nich, bo jako jedyni mieli zdjęcia gdzie widać to skrobnięcie.
Dziadek wciąż przypomina ile aktualnemu pokoleniu piłkarzy brakuje do graczy z poprzedniej epoki.
Mieliśmy szczescie (mysle większość z nas) oglądać na żywo Kake, Shevę, Henry itp a później Ronaldo i Messiego.
W obecnym futbolu cierpimy nieurodzaj
Masz rację. Poszukałem powtórkę. Czerwień jak byk a komentator jeszcze głupa rżnie, że niby krzywdy nie zrobił...
https://youtube.com/shorts/Oz1UVfdxxUU?is=FTIARknvr6SucANr
Jeśli chodzi Ci o Senegal i mistrzostwa Afryki, to nie oszukujmy się. Maroko posmarowało żeby im przyznali tytuł. To świetna drużyna, a Brahim zagrał kapitalny turniej, ale w finale przegięli pałę. Trudno ich traktować jako realnych mistrzów. W uczciwych warunkach przewalili i tyle.
nie oglądałem meczu, czytałem tylko co się działo, niezły kosmos
"w uczciwych warunkach" Legia wygrała w Glasgow 2:0 (Celtic bez Beresia nie strzeliłby 6 goli), ale gry w kolejnej rundzie eliminacji LM jej to nie dało
To kapitalny gracz, ale dzisiaj zaliczył mega słaby występ.
Olise to chyba na tą chwilę Złota Piłka.
Holandia z Japonią pierwszą połowę też grała średnio xD