Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?



MŚ (Dzień 7)

17 czerwca 2026, 18:08, Redakcja Aktualności
MŚ (Dzień 7)

Program 7. dnia MŚ 2026:

Środa, 17 czerwca, godz. 19:00
Grupa K Portugalia – DR Konga 1:1 (6' João Neves – 45' +5 Yoane Wissa)

Środa, 17 czerwca, godz. 22:00
Grupa L: Anglia – Chorwacja 4:2 (12' Harry Kane [k.], 42' ,47' Jude Bellingham, 85' Marcus Rashford – 36' Martin Baturina, 45' +5 Petar Musa)

Czwartek, 18 czerwca, godz. 01:00
Grupa L: Ghana – Panama 1:0 (90' +5 Caleb Yirenkyi)

Czwartek, 18 czerwca, godz. 04:00
Grupa L: Uzbekistan – Kolumbia 1:3 (60' Abbosbek Fayzullaev – 40' Daniel Muñoz, 65' Luis Díaz, 90' +9 Jaminton Campaz)


R E K L A M A





34 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
k__f__c
k__f__c
17 czerwca 2026, 23:45
Zauważyliście jaki z Leao klocek się zrobił? Postura coraz bardziej jak Lukaku, szkoda że z tego nie korzysta
0
Robinowski
Robinowski
18 czerwca 2026, 16:10
Zauważyłem że Rafa grał na tym samym niskim poziomie jak w Milanie. Brak dynamiki, przyśpieszenia i pewności siebie. Powrót na skrzydło nic tu nie zmienił.
0
Piotrek1899
Piotrek1899
17 czerwca 2026, 22:55
Bramka na 2:2 przepiękna.
0
mn7
mn7
17 czerwca 2026, 22:19
Modric dalej klątwa Milanu.
Nie dość że groteskowy karny to jeszcze trzeba było go powtarzać na podstawie powtórki na której nic nie było widać.
I teraz jako pełnoprawny Milanista, Luka nie doczeka się ładnej powtórki, która rozwieje wątpliwości
0
Piotrek1899
Piotrek1899
17 czerwca 2026, 22:24
Każda z powtórek rozwiewała wątpliwości.
4
M3TR0
M3TR0
17 czerwca 2026, 22:14
Modric poziomem dalej w Milanie xd
2
Zirytowany
Zirytowany
17 czerwca 2026, 21:49
Odnosze nieodparte wrażenie, że Portugalia bez CR7 w pierwszym składzie zagrałaby znacznie lepiej. Dodatkowo zszokowało mnie że trener wpuścił Leao, gość bez formy, człapiący nie powinien wstać z ławki.
2
Ultras_milanu
Ultras_milanu
17 czerwca 2026, 21:36
Bukmacherzy zarabiaja
Ile ja juz dalem sie nabrac , hiszpania turcja szwajcaria portugalia a idz , te druzyny afrykanskie sa az tak dobre czy ci ,,faworyci,, sa az tak slabi
1
Majki85
Majki85
17 czerwca 2026, 21:11
Leao jest w takiej formie jak Cristiano, z tym że ten pierwszy ma 27 lat a drugi 41 i wygrał, oprócz MS wszystko co było do wygrania.
Ciekawe kto się skusi na naszego asa. Tak jak ktoś wspomniał, tylko Turki albo inne Araby mogą nas chyba od niego uwolnić.
6
Przemek1899ACM
Przemek1899ACM
17 czerwca 2026, 21:00
Coś czuję, że będzie problem go sprzedać, a jak się ktoś pojawi, to jakaś Galata albo inne araby, a on nie będzie chciał iść i będzie siedział na kontrakcie rapując w sukience na you tubach
4
mmielczar123
mmielczar123
17 czerwca 2026, 20:58
Allegri dalej prześladuje biednego Leao
3
Szymson
Szymson
17 czerwca 2026, 20:55
Rafałek niech sobie telefon wyłączy, bo z Premier League nie przestaną dzwonić po meczu
4
POE
POE
17 czerwca 2026, 20:52
Ale mamy dryblera na tej lewej stronię
1
AcMati92
AcMati92
17 czerwca 2026, 20:50
Rafał gra to samo co w Milanie, czyli nic. Jeszcze odszczeka to co ostatnio wygadywal
4
Tzeentch3
Tzeentch3
17 czerwca 2026, 20:52
To co teraz z nim zrobił obrońca było aż smutne.
2
boguc69
boguc69
17 czerwca 2026, 20:52
Wan Bissaka mu szybko pokazał, co go czeka w PL
2
k__f__c
k__f__c
17 czerwca 2026, 20:53
Chce ale nie może
0
landik
landik
17 czerwca 2026, 20:49
Leao obniża swoją wartość;/
0
Tzeentch3
Tzeentch3
17 czerwca 2026, 20:48
Według komentatorów podobno Allegri chce Gonzalo Ramosa do Milanu, żeby grał więcej :P
4
k__f__c
k__f__c
17 czerwca 2026, 20:38
Cicho Rafał wszedł
0
M3TR0
M3TR0
17 czerwca 2026, 20:14
Wszyscy się przed mundialem zachwycali Portugalcami, a ja mówiłem od początku że oni nic nie ugrają xd
0
M3TR0
M3TR0
17 czerwca 2026, 20:14
Wszyscy się przed mundialem zachwycali Portugalcami, a ja mówiłem od początku że oni nic nie ugrają xd
0
mmielczar123
mmielczar123
17 czerwca 2026, 19:49
Gdybym miał do wyboru obejrzeć jeszcze raz wszystkie mecze Milanu Maxa albo pierwszą połowę Portugalia - DRK, to wybrałbym to pierwsze. Obrzydliwy mecz
2
Vol'jin
Vol'jin
17 czerwca 2026, 19:59
Martinez super trener mówią :D
0
JACHU_ACM1899
JACHU_ACM1899
17 czerwca 2026, 19:36
Leao nawet na Kongo nie wyszedł?
1
boguc69
boguc69
17 czerwca 2026, 18:46
kończy się pierwsza kolejka mundialu, łysy z Fifa zafundował już nam mecze o 9 różnych porach "dnia": 18, 19, 21, 22, 24, 1, 3, 4 i 6

przed nami mecze o 8 kolejnych: 20, 22.30, 23, 1.30, 2, 2.30, 3.30 i 5

dla kibica, który złapał chwilową zajawkę na piłkę to jest na pewno ok; dla ludzi, którzy są przyzwyczajeni do oglądania meczy ligowych, pucharowych i reprezentacyjnych o stale określonych porach to po prostu jeden wielki burdel i męczarnia - zwłaszcza dla tych, którzy pracują przy tym zawodowo. fajnie, że są nowe drużyny, że można pooglądać coś odmiennego, tylko jakim kosztem? czy na pewno o to chodziło?
0
DarQ
DarQ
17 czerwca 2026, 20:15
Niczego pozytywnego nie dostrzegasz?
Ja Infantylnego mogę np. krytykować za korupcję wciąż aktualną, za nie obronienie sędziego przed USA za to , że urodził się w kraju, którego aktualnie Trump - USA nie lubią.
Itd.
Natomiast rozkład meczów by w miarę dobrze zrobić 3 krajom- gospodarzom, by dobrze zrobić przynajmniej dwóm strefom czasowym, by dobrze zrobić sponsorom, by bloki reklamowe szły w godzinach największej oglądalności dla danej strefy to bardzo dobra dobra , by nie powiedzieć majstersztyk.
Bo przecież nietrudno zauważyć , że większość europejskich państw nie gra w środku "naszej nocy". Prawda?

Ta ślepa krytyka Fify przypomina mi krytykę Furlaniego oraz w odwrotnej formie traktowanie Maldiniego jako dziewicy Maryji.
3
Von Strauss
Von Strauss
17 czerwca 2026, 20:48
Kolejne mistrzostwa świata zorganizują dwa państwa - Polska i Watykan. Mecze będą zaczynać się o 21:37 i będą trwały od 2 kwietnia do 16 października xD
1
boguc69
boguc69
17 czerwca 2026, 21:01
na poprzednich mundialach naprawdę dawało radę obejrzeć wszystkie 64 mecze, teraz już mam na koncie mecze z odtworzenia

a łysy naprawdę cudownie ogarnął terminarz - dwa szybkie przykłady: Francja mecze o 21, 23 i 21, Turcja o 6, 5 i 4 rano... dziękuję, dobranoc! :*
0
DarQ
DarQ
17 czerwca 2026, 22:36
Strasznie bredzisz, jak zwykle.
Francja 2 na 3 mecze to normalna godzina LM

A Turcja 3 mecze z zespołami ze strefy amerykańskiej - czasami dwóm na raz nie dogodzisz.
Z tego jeden przeciwnik to USA - czyli główny gospodarz - i oni mają grać qwa w nocy u siebie bo boguc musi się wyspać do roboty.
Jesteś malkontent pierwszej wody. Dobranoc - regeneruj umysł.
2
boguc69
boguc69
17 czerwca 2026, 22:53
sam pier***isz jak potłuczony; nie rozumiesz jaka jest różnica między grą do 23 a do 8 rano? proponuję popracować trochę w godzinach nocnych i poodpoczywać potem w ciągu dnia, to zobaczysz, że jest to zupełnie inny odpoczynek dla organizmu
0
Vol'jin
Vol'jin
17 czerwca 2026, 23:18
nie rozumiesz jaka jest różnica między grą do 23 a do 8 rano?

ale ty wiesz, że jest różnica czasowa. Rozumiem, że dla ciebie to piłkarze mają grać o 2 w nocy twojego czasu

Edytowano dnia: 17 czerwca 2026, 23:18
1
DarQ
DarQ
17 czerwca 2026, 23:32
Co do fizjologii i zmęczenia człowieka to zgoda.
Ale Ty marudzisz, że Infantilino powinien kazać amerykańcom jak będą grali z Turcją przyjść na dziwną ( trudną) godzinę bo boguc w Europie chce o przyzwoitej godzinie zobaczyć sobie meczycho usa - turcja. Taki przykład podałeś dziwnych godzin Turcji. To Turcy nie marudzą, tylko dla swojej kadry zawalą nockę, a Ty będziesz płakał i winił Fife za to. No masakra. Jeszcze Furlaniego obwiń. I napisz, że Maldini słońce by ustawił uniwersalnie pod tym samym kątem dla każdego.
0
boguc69
boguc69
18 czerwca 2026, 00:53
fizjologia i zmęczenie - brawo, jeden aspekt zauważony

nie chce mi się szukać "kwiatków" wśród wszystkich uczestników, skupię się na tym co teoretycznie najważniejsze dla nas, czyli na Europie:

Anglia: 22,22,23; Austria: 6,19,4; Belgia: 21,21,5: Bośnia: 21,21,21; Chorwacja: 22,1,23; Czechy: 4,18,3; Francja: 21,23,21; Hiszpania: 18,18,2; Holandia: 22,19,1; Niemcy: 19,22,22; Norwegia: 24,2,21; Portugalia: 18,19,1.30; Szkocja: 3,24,24; Szwajcaria: 21,21,21; Szwecja: 4,19,1; Turcja: 6,5,4

na którą drużynę by nie spojrzeć, to nikt z Europy nie ma "gorszych" godzin gry niż Turcja... piłka nożna dla kibiców, więc od strony kibica - Anglia, Bośnia, Francja, Niemcy, Szwajcaria mają godziny praktycznie idealne, jak zauważyłeś - takie powiedzmy "ligomistrzowe", grają wszystkie 3 mecze przed północą. tylko, że takie same szanse, przynajmniej w minimalnym stopniu powinny mieć też inne kraje, a tu oprócz Turcji - Austria ma mecze o 6 i 4, Czesi mają mecze o 3 i 4 - gdzie 5 europejskich zespołów nie ma takiego meczu nawet jednego; dlaczego kibic turecki, austriacki czy czeski musi zarywać noce, a inni kładą się spać "normalnie"? sprawiedliwe - wg mnie nie, nie powinno być kibiców równych i równiejszych

nawet pod kątem wspomnianych rynków oglądalności to się nie bardzo klei - użyję tylko dwóch przykładów: Bośnia 3mln ludności i Szwajcaria 9mln mają wszystkie mecze o 21, z kolei Turcja 88 mln ludności ma mecze nad ranem... przecież zdrowy rozum podpowiada, by pchać jak najwięcej reklam w prime timie w Turcji

czepiasz się tak meczu Amerykanów z Turcją - jesteś pewien, że narzekanie będzie tylko w Europie? mecz odbędzie się o 4 rano naszego czasu z czwartku na piątek; w momencie rozpoczęcia na wschodnim wybrzeżu stanów będzie godzina 22.00, więc stawiam dolary przeciwko orzechom, że wielu kibiców amerykańskich będzie bardzo niezadowolonych, że położą się spać po północy a wstawać będą np o 5 rano i chcieliby ten mecz jednak wcześniej

napisałem na początku jak to wygląda z perspektywy "przeciętnego kibica", teraz rozszerzyłem o kibiców poszczególnych reprezentacji - nie wmówisz mi w żaden sposób, że kalendarz jest podzielony sprawiedliwie i że kibice kilku z nich nie mają mieć o co większych lub mniejszych pretensji

a o boguca się nie martw - ma zorganizowany swój czas tak, że może sobie ogladać i te mecze o 18, i te o 4 czy 6; ale on zauważył, że przy tylu meczach dziennie organizm choć ma szczere chęci to po prostu nie dojeżdża :)

i zdaję sobie sprawę, że mamy różnicę czasu - trudno tego nie dostrzec; ale gdy możesz położyć się spać w czasie dość zbliżonym do tego, w którym kładziesz się regularnie przez cały sezon a kładziesz się spać 10-12h później (piłkarze nie idą spać tak jak my 5 minut po wyłączeniu telewizora) to jest to na pewno odczuwalne dla organizmów; ci, którzy mogą zrobić to wcześniej na pewno są w uprzywilejowanej sytuacji
0









PRZEJDŹ DO PEŁNEJ WERSJI