Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?



MŚ 2026 (Dzień 11)

21 czerwca 2026, 15:46, Redakcja Aktualności
MŚ 2026 (Dzień 11)

Program 11. dnia MŚ 2026:

Niedziela, 21 czerwca, godz. 18:00 [SKRÓT SPOTKANIA]
Grupa H: Hiszpania – Arabia Saudyjska 4:0 (10' Lamine Yamal, 21', 24' Mikel Oyarzabal, 49' Hassan Tambakti [sam.])

Niedziela, 21 czerwca, godz. 21:00
Grupa G: Belgia – Iran 0:0 [SKRÓT SPOTKANIA]

Poniedziałek, 22 czerwca, godz. 00:00 [SKRÓT SPOTKANIA]
Grupa H: Urugwaj – Republika Zielonego Przylądka 2:2 (44' Maximiliano Araújo, 45' +6 Agustín Canobbio – 21' Kevin Lenini, 61' Hélio Varela)

Poniedziałek, 22 czerwca, godz. 03:00 [SKRÓT SPOTKANIA]
Grupa G: Nowa Zelandia – Egipt 1:3 (15' Finn Surman – 58' Mostafa Ziko, 67' Mohamed Salah, 82' Mahmoud Trézéguet)


R E K L A M A





10 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
biedrus
biedrus
22 czerwca 2026, 09:44
"Pamiętamy ten Iran kiedy w bramce stał X, w pomocy Y, a w ataku absolutna gwiazda tej drużyny Z, który strzeli 75 bramek i zanotował 12 asyst na poziomie reprezentacji. Najpierw grał w A, potem dwa lata w B, a później ten transfer, za 80 mln do C, a tam też niebotyczne liczby 121 bramek w 152 meczach i kariera zwieńczona wygraniem Champions League" - chyba najsłabszy komentator na tych mistrzostwach. Opowiada o wszystkim tylko nie o meczu. Ważne kto, kiedy i za ile. Wiadomo o kim piszę.
0
boguc69
boguc69
22 czerwca 2026, 10:00
ale to już od wielu lat tak wygląda - odkąd pojawiły się pary komentatorskie to czasem wygląda to tak, jakby wpadli do dziupli ze sobą pogadać; to już nie to co kiedyś z jednym, który relacjonował co się dzieje na boisku, a w przerwie w grze wrzucił jakąś ciekawostkę, historyjkę, statystykę
0
irus6663
irus6663
22 czerwca 2026, 10:17
Zapewne chodzi o Mateusza Obornika
1
Tzeentch3
Tzeentch3
22 czerwca 2026, 06:53
Póki co Mundial można podsumować, że "nie ma już słabych drużyn" :)
1
k__f__c
k__f__c
21 czerwca 2026, 23:26
Ale mocarna grupa
0
boguc69
boguc69
21 czerwca 2026, 23:01
mówiłem, że Belgia zapłacze po Origim XD
0
Tanger
Tanger
21 czerwca 2026, 21:42
Mecz Belgii z Iranem warto zobaczyć, żeby pośmiać się jak Borek i Mielcarski sobie kaleczą języki o nazwisko Alexisa xD
1
D53
D53
21 czerwca 2026, 22:22
Ja wiem, że to nie jest wielka gwiazda, ale to nie jest anonimowy zawodnik, a Borek pewnie dostaje za komentarz jednego meczu tyle co przeciętny kibic zarabia w miesiąc więc można chyba spojrzeć na to nazwisko. Tym bardziej, że Alexis naprawdę się stara.
0
D53
D53
21 czerwca 2026, 21:22
Alexis w pierwszym składzie, a CDK na ławce.
1
boguc69
boguc69
21 czerwca 2026, 21:59
chyba KdW
0









PRZEJDŹ DO PEŁNEJ WERSJI