Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?



MŚ 2026 (Dzień 16)

26 czerwca 2026, 16:10, MiKuu Aktualności
MŚ 2026 (Dzień 16)

Program 16. dnia MŚ 2026:

Piątek, 26 czerwca, godz. 21:00
Grupa I: Norwegia – Francja (Gillette Stadium / Foxborough)

Piątek, 26 czerwca, godz. 21:00
Grupa I: Senegal – Irak (BMO Field / Toronto)

Sobota, 27 czerwca, godz. 02:00
Grupa H: Republika Zielonego Przylądka – Arabia Saudyjska (NRG Stadium / Houston)

Sobota, 27 czerwca, godz. 02:00
Grupa H: Urugwaj – Hiszpania (Estadio Akron / Zapopan)

Sobota, 27 czerwca, godz. 05:00
Grupa G: Egipt – Iran (Lumen Field / Seattle)

Sobota, 27 czerwca, godz. 05:00
Grupa G: Nowa Zelandia – Belgia (BC Place / Vancouver)


R E K L A M A





10 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
dysha1992
dysha1992
26 czerwca 2026, 22:18
Boze ten Strand Larsen to sierota jakich mało...
Aasgard mega kozak moze byc.
0
mmielczar123
26 czerwca 2026, 22:14
Mike wpuszczający gola po strzale na bliższy słupek ✓
Theo prokurujący karnego ✓
Mike broniący karnego ✓
Czas leci a nasze chłopaki nic się nie zmieniają :D
1
kamilus
26 czerwca 2026, 22:20
Do bingo brakuje błędu Theo skutkującego stratą gola i/lub głupiej czerwonej kartki. :P
2
dysha1992
dysha1992
26 czerwca 2026, 22:22
Człowiek zatęsknił za czasami Pioleła...
1
boguc69
26 czerwca 2026, 22:25
Theo ładujący gola po rajdzie lewą stroną
1
boguc69
26 czerwca 2026, 21:50
nie wiem jak można wyjść na mecz o 1 miejsce w grupie drugim składem, dla mnie to kompletny brak szacunku dla wszystkich kibiców i swoich zawodników, do zasad fair play też
0
dysha1992
dysha1992
26 czerwca 2026, 22:21
Bez sensu bić sie z Francja w meczu, który zbyt duzo nie wnosi. Lepiej mieć swierzych zawodników na play offy i nie ryzykować niepotrzebnie kontuzji.
Żaden brak szacunku.
Chciałbym, zeby pierwszy sklad Polski grał tak interesująco jak ten drugi norweski
0
boguc69
26 czerwca 2026, 22:35
1. kibice z całego świata wydali tysiące dolarów (bilety, loty, noclegi) by obejrzeć Haalanda czy Odegaarda i najciekawszy mecz tej grupy - więc to jednak brak szacunku;
2. zwycięzca grupy I będzie grał z którąś drużyną z 3 miejsca, drugie miejsce trafia na inną drużynę z drugiego miejsca - więc ma potencjalnie cięższy mecz i oszczędzanie sił może się finalnie nie kalkulować;
3. fifa beceluje za dojście jak najdalej, więc w interesie wszystkich jest, by zarobić jak najwięcej, bo potem od federacji trener i zawodnicy też mogą dostać więcej;
4. kontuzję równie dobrze możesz złapać pod prysznicem...
Edytowano dnia: 26 czerwca 2026, 22:43
0
Pablo78
Pablo78
26 czerwca 2026, 17:33
Ta sędzina z meczu niemcy ekwador to porażka tyle błędów....
0
boguc69
26 czerwca 2026, 18:14
w ogóle mam wrażenie, że sędziowie coraz bardziej odpuszczają te nowe przepisy. gracze z nimi dyskutują coraz więcej bez kartek, wybijanie piłki w 5 sekund to chyba jak się czas weźmie x2, zawodnicy leżą na murawie coraz dłużej i nawet gdy sędzia wzywa sztab medyczny to ten się od razu nie pojawia, by zawodnik mógł dojść do siebie bez opuszczania murawy

a przerwy na reklamę potrafią kompletnie odwrócić przebieg meczu; nie dziwię się narzekającym drużynom, które są w uderzeniu i muszą zejść na przerwę a potem przeciwnik ma 3 minuty, żeby się ogarnąć - to nie sporty amerykańskie, gdzie ludzie są przyzwyczajeni do przerw co parę minut
0









PRZEJDŹ DO PEŁNEJ WERSJI