Mesbah nie za bardzo się sprawdził. Jeżeli to miałaby być bezgotówkowa wymiana to można spróbować.
0
Abyss (ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05)
10 stycznia 2013, 22:09
Może być.
Bez dopłaty (2 mln ?) do Mesbaha jest w porządku. Czekam więc na Cristiana.
0
Stinger (ostatnio aktywny: Więcej niż 8 lat temu, 2018-05-07)
10 stycznia 2013, 19:45
Piłkarz na pewno lepszy od Mesbaha, a na razie jedynymi kandydatami do partnerowanie Mexesowi w pierwszej 11 jest Bonera i Zapata, bo w Acerbiego nie wierzę już, a Yepes z racji wieku odpada. Lepiej jeśli przyjdzie on niż nikt.
Mateusz1899 - a niech się rozwija i gra gdzie chce ;) ja tam mu źle nie życzę. Najważniejsze żeby odszedł z Milanu i zrobił miejsce dla kogoś lepszego.
0
Jhn (ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-01-10)
10 stycznia 2013, 18:54
poczekajmy na jakies konkrety ew oficjalna
0
Mateusz1899 (ostatnio aktywny: 2 lat temu, 2024-11-02)
10 stycznia 2013, 16:29
Jestem za!!!
Patrzymy a tu po Mesbaha w 2015 roku zgłasza się Real Madryt bo niesamowicie się rozwinął w przeciągu 2 lat w Parmie :D
Nie ma się czym podniecać...Fajnie, jeśli udałoby się pozbyć Algierczyka. Ale przyjście Zaccardo...zmiana w sumie kosmetyczna....
Tyle że w styczniu nie oczekiwałbym ruchów przełomowych. Zwłaszcza nie w Milanie...
0
Blady19921002 (ostatnio aktywny: Więcej niż 9 miesięcy temu, 2025-09-21)
10 stycznia 2013, 15:32
Wikipedia, to sobie może pisać... Jeżeli, to miałaby być taka wymiana, to jak najbardziej na tak:)
0
Jhn (ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-01-10)