Nie wiem czy Boa się spisze w pomocy... Ambro ostatnio wyjątkowo nieźle gra, oby tylko Traore albo Flamini nie weszli... Dziwi mnie brak Constanta :P Pazzini nie zagra bo nie może dzisiaj :P Ponoć Robinho ma wejść w 2 połowie
0
sheva7acm (ostatnio aktywny: More than a week ago, 2026-06-18)
13 stycznia 2013, 15:34
niang to drugi WEAH !! zobaczycie jeszcze tak odpali w tym sezonie ze wszyscy zapomnimy o Balotellim !!
0
dejnio (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu)
13 stycznia 2013, 14:50
Niang od początku, oby się sprawdziło :)
0
Stinger (ostatnio aktywny: Więcej niż 8 lat temu, 2018-05-07)
13 stycznia 2013, 14:39
fajna 11stka mam nadzieję, że taką zobaczymy na boisku, mam nadzieję, że Niang coś ustrzeli, szkoda że nie ma Pazzo, który w 4-3-3 przydałby się na pewno
news chyba pisany w pośpiechu bo Palombo wystąpił 2 razy i ten Abate się wyróżnia...
Niang w 1 składzie ze względu na zainteresowanie Besiktasu ?, klub chce mu pokazać, że zależy im na Nim
Za Nianga ma chyba grać Emanuelson. W pomocy nie wiadomo czy będzie w stanie grać Ambro - jak nie, to trójkę mają tworzyć Nocerino Montolivo i Boateng.
0
Blady19921002 (ostatnio aktywny: Więcej niż 9 miesięcy temu, 2025-09-21)