Obyśmy mieli z niego więcej pożytku niż z Mesbaha.
0
Jhn (ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-01-10)
25 stycznia 2013, 21:48
Wartościowy zawodnik ;)
0
Abyss (ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05)
25 stycznia 2013, 21:39
Kto by nie chciał grac w Milanie ;)
Zaccardo dostał prezent. Mam nadzieję, że nie będziemy żałować tej wymiany, przecież nie może być gorzej (zob. Mesbah).