Gimlord
Teraz wybiera 45, bo nosił takie numery we wcześniejszych klubach.
A czemu na początku miał 45? Tego nie wiem, nie znalazłem w necie - więc prawdopodobnie był to przypadek. Z czasem polubił 45 i pewnie mu zostało do dzisiaj. -_-
0
dejnio (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu)