''Zgniłe jabłko'' zapewne było wyrwane z kontekstu, przeinaczone przez niekompetentnych pismaków, żartobliwe, a w dodatku ta wypowiedż nie miała miejsca :-)
0
pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)
6 lutego 2013, 13:41
mam nadzieję ze przegrasz wybory i zajmiesz się do końca swoim klubem. Tak Mario jest grzecznym chłopcem Ha Ha