dejnio (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu)
6 lutego 2013, 19:36
Ta, pewnie znowu 10:0 się skończy jak zawsze ;)
0
pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)
6 lutego 2013, 19:34
No i znowu 10 :0
0
sewe144 (ostatnio aktywny: 3 lat temu, 2023-04-29)
6 lutego 2013, 18:45
Dla graczy Milanu będzie to dobry trening przed kolejnym meczem a dla Sant'Angelo 1907 okazja do spotkania się z piłkarzami jednego z najlepszych klubów świata. Obie strony pewnie będą zadowolone :D
No i to jest świetny pomysł żeby zamiast zwykłego treningu raz w tygodniu rozegrać jakiś mecz nawet ze słabeuszami z serie D bo przez to bardziej integruje się i rozumie nasz bądź co bądź nowy skład oraz rozwijają się młodzi jak Niang.