No myślę że tak naprawdę nikt temu nie może zaradzić ... mają zajebiście dobrze wyszkolonych graczy technicznie i dlatego bardzo dobrze spisują się na boisku
0
pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)
Trzeba im przyznać, że posiadanie piłki to mają duże ale według mnie to jest taki styl obrony Barcy. Przez 2/3 meczu podawanie piłki w środkowej części boiska i czekanie aż bezradny obrońca się zmęczy i nie ma siły biegać za piłką. Jak oglądałem Grand Derbi (czy jak to się pisze) to zaobserwowałem, że Messi zaczął biegać więcej gdy obrońcy Realu byli trochę zmęczeni.