Abyss (ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05)
28 lutego 2013, 21:29
Nie można żyć tylko Euro 2012, mam nadzieję, że w tym roku Barwuah błyśnie także w reprezentacji. Mamy jeszcze przy okazji, w czerwcu Puchar Konfederacji, a przeciwnicy w miarę silni: Brazylia, Japonia, Meksyk.
0
waxl (ostatnio aktywny: More than a week ago, 2026-06-16)
28 lutego 2013, 15:17
Do pidich: Milan Club Polonia
0
Joke (ostatnio aktywny: Więcej niż 7 lat temu, 2019-08-05)
28 lutego 2013, 12:56
Gdyby miał odejść Allegri, to bardzo chętnie wdziałbym u nas na ławce Prandelliego :)
panowie mam pytanko! Wiecie może czy jakaś grupa z Polski organizuje wyjazdy na SS na mecze? I jaki to jest koszt (jakieś tanie przeloty ? i ceny biletu). Kibicuję rossonerim od 2002 roku, a na San Siro nie miałem okazji być :(
Wolałbym Ciebie na pozycji trenera w naszym klubie,a co od Mario mam nadzieję,że szybko zapomni o tych derbach ponieważ to w dużej mierze przez niego nie udało nam się wygrać z Merdaczami :D
0
pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)
27 lutego 2013, 20:54
Mario jeszcze pokaże w tym sezonie 100% swoich możliwości
''Mario Balotelli będzie miał pomnik. Wykonanie monumentu zlecił sam piłkarz, który chce, by jego sylwetka została uwieczniona w pozie, jaką przyjął po strzeleniu gola Niemcom.''