Abyss (ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05)
7 marca 2013, 21:31
Ja również podziwiam grę DS, lubię patrzeć na młodziaka, który naprawdę na boisku prezentuje się jak doświadczony, ograny zawodnik. Nie ma kompleksów, niedługo wygryzie Abate na stałe.
0
pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)