Równie dobrze to Milan może zejść na przerwę ze zwycięstwem 1:0 żeby dostać 4 bramki w pierwszej. Nie jest ważne czy gole padną w pierwszej czy drugiej połowie - mecz trwa 90 minut .
0
pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)
11 marca 2013, 23:20
Zgadzam się , jeżeli nie stracimy bramki w pierwszej połowie to przejdziemy dalej. strzelmy bramkę i będzie oki.
0
Abyss (ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05)
11 marca 2013, 21:48
Szybko stracona bramka = poważne opały.
Jeśli przetrwamy I połowę z czystym kontem awans będzie na wyciągnięcie ręki.
Pewnie w pierwszych fragmentach meczu Barcelona narzuci szybkie tempo, będą się starli przycisnąć. Milan będzie musiał wyjść bardzo skupiony od samego początku.
Już myślałem,że chodzi o tego,który gra w Liverpoolu:) :)
No właśnie Barca nie zmieni taktyki na jedno spotkanie.Musimy grać spokojnie na początku.Jeśli nie stracimy bramki w pierwszej połowie spotkania to mamy duże szanse na awans do kolejnej rundy.
FORZA MILAN