Takie mecze mogą być niebezpieczne, Palermo będzie jak zaszczuty pies, może ukąsić naszą obronę, ale nie zmienia to faktu że naszym obowiązkiem jest wygrana, inny wynik będzie utratą honoru
0
pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)
16 marca 2013, 19:11
Jest tam bardzo widoczny kryzys piłkarski .
0
Abyss (ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05)