Abyss (ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05)
23 marca 2013, 18:51
Pojawiły się błędy, ale jak na debiut grę DS należy ocenić pozytywnie.
0
mistrzMALDINI (ostatnio aktywny: 1 dni temu, 2026-06-26)
22 marca 2013, 18:55
I to na pewno nie był ostatni występ.
0
pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)
22 marca 2013, 13:43
Jeszcze raz gratulacje
0
Jhn (ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-01-10)
22 marca 2013, 13:04
czekamy na kolejne wystepy w blekitnym trykocie oraz santona u nas ;)
0
Sado_90 (ostatnio aktywny: 3 lat temu, 2023-05-21)
22 marca 2013, 11:39
Przyzwoity występ jak na debiut w reprezentacji - Mattia nie ma się czego wstydzić. Jestem ogromnym zwolennikiem jego talentu i będę się bacznie przyglądał jego poczynaniom oraz oczywiście kibicował mu :)
Dodatkowy aspekt, który niezmiernie mnie cieszy to atmosfera w szatni Milanu - wszyscy nawzajem się wspierają i tworzą zgrany team