Tylko żeby nie było takiego koszmaru z happy endem. 3-4 co za mecz.
0
sheva7acm (ostatnio aktywny: More than a week ago, 2026-06-18)
22 marca 2013, 18:39
OO sorki zapomniałem ze on grał wcześniej niż 15 lat temu :-)
0
sheva7acm (ostatnio aktywny: More than a week ago, 2026-06-18)
22 marca 2013, 18:38
PROPO ankiety z boku po prawej, gdzie jest
George WEAH ?!!
0
rafal996 (ostatnio aktywny: 4 lat temu, 2022-08-11)
22 marca 2013, 14:23
Trudny mecz i potrzebna będzie wielka koncentracja. Zawsze się boję spotkań po przerwie na kadrę, a tutaj jeszcze dochodzi nieprzewidywalny przeciwnik i to na własnym terenie.
To będzie na prawdę bardzo trudny mecz Chevio się zmotywuje i może nam podebrać punkty.Oczywiśćie liczę na pewną wygraną ale nasza drużyna już nie raz pokazywała,że nawet jak grają z ogórkami nic nie jest pewne.:)
0
dejnio (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu)
22 marca 2013, 14:12
Łatwo nie będzie, to pewne. Myślę, że wygramy po wielkich mękach.
0
pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)
22 marca 2013, 13:45
Wyramy
0
Joke (ostatnio aktywny: Więcej niż 7 lat temu, 2019-08-05)