Nie mam nic przeciwko złotej piłce dla Mario ale na to jeszcze musi sobie zapracować. I do tego zespół musi coś osiągnąć bo historia pokazała, że bez wyników nie ma złotej piłki ;P
0
Abyss (ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05)
24 marca 2013, 20:40
Na papierze jest w czołówce - początek wyśmienity w koszulce Milanu, oby utrzymał takę dyspozycję jak najdłużej - najlepiej do końca kontraktu!
I kto jeszcze będzie o nim mówił?????????? Ballo jest skromny na pewno :).Jak ma siętyle pieniędzy to nei można być skromnym
0
mistrzMALDINI (ostatnio aktywny: 1 dni temu, 2026-06-26)
24 marca 2013, 14:01
Mario jest nieźle zakręcony. Skromny? Chce grać lepiej i lepiej a to dobrze.
0
pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)
24 marca 2013, 13:49
Pisz na temat Kolego nie szukaj zaczepek słownych.
0
SuperSnajper (ostatnio aktywny: 2 dni temu, 2026-06-25)
24 marca 2013, 13:41
ja juz pamiętam jak złota piłke zdobył pewien młody Brazylijczyk chyba się Pato nazywał .... do czasu emerytury Messiego i Ronaldo nikt inny obecnie nie ma szans i tyle w tej kwestii
Mario jeszcze długo pozostanie dużym dzieckiem...Bawi się w drybling, który nie za dobrze potrafi, traci piłkę i stoi w miejscu zamiast biec za nią...Jak dla mnie jest poza 10 światową najlepszych napastników :P
0
pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)
Takie gadanie... Jest dużo lepszych od niego piłkarzy, a wokół niego wszyscy tak słodzą. Niedługo Mario będzie chciał opaskę kapitańską, skoro taki dobry.