Jhn (ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-01-10)
25 marca 2013, 12:54
poczekajmy do 2014 roku :)
0
ACMati94 (ostatnio aktywny: 1 dni temu, 2026-06-26)
24 marca 2013, 23:40
Neymar ma duży potencjał, jest młody i świetny technicznie. Jeżeli będzie ciężko pracował i będzie miał szczęście trafiając do klubu, w którym najlepiej będzie mógł wykorzystać swoje możliwości to na pewno dużo osiągnie.
Zgadzam się z Andreą :-) Osobiście myślę, że gdy Neymar odejdzie do jednego z klubów europejskich to już każdy o nim zapomni. Brazylia to nie ten sam poziom co ligi europejskie.
Myślę, że Neymar bedzie niespełnionym talentem. Za rok pojawi się ktoś nowy na jego miejsce i powoli odejdzie w zapomnienie :P Oscar wpadł do Chelsea i nie słychać wiele o nim...
0
pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)
24 marca 2013, 21:52
Barzagli wie co mówi, popieram go
0
mistrzMALDINI (ostatnio aktywny: 1 dni temu, 2026-06-26)
24 marca 2013, 21:46
Do mistrzostw świata jeszcze trochę czasu zostało i może się jeszcze coś zmienić.
Zdziwił bym się gdyby powiedział coś innego, ale ma racje. Balo jest już ograny w najmocniejszych ligach i klubach a Neymar to może być taki drugi Binho, niby wielka gwiazda i talent ale nie w Europie tylko w Ameryce południowej
Dobrze mówi, Neymar nie wiadomo jak sobie poradzi w Europie, a Mario jak na swój wiek ma już doświadczenie z ligi Angielskiej i Włoskiej bardzo duże.
0
Abyss (ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05)
24 marca 2013, 20:51
Nie można ich porównywać bo to zupełnie odmienne postacie współczesnego futbolu.
Jednak Balo ma przewagę - grał (i nadal gra) w największych klubach Europy. Neymar to znak zapytania - brazylijska ligowa gwiazda, nic ponadto.