Kuziu (ostatnio aktywny: Więcej niż dwa tygodnie temu, 2026-06-10)
25 marca 2013, 22:49
Ależ Panowie, żeby pozwolić sobie na taki ruch, to trzeba mięc przynajmniej jeden dobry zespół w lidze krajowej, a my niestety nie mamy żadnego na poziomie LM od 1996r. :D
0
Abyss (ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05)
25 marca 2013, 21:46
Z takim składem stawiam 0:3 :)
0
mistrzMALDINI (ostatnio aktywny: 1 dni temu, 2026-06-26)
i tak się właśnie buduje reprezentacje...
gdybyśmy na mecz z Ukrainą wystawili przynajmniej połowę składu na bazie legii warszawa to mecz zupełnie inaczej by wyglądał.
-Jak będzie taki skład to na 100% obejrze. Mam mały dylemat. Co obejrzeć? Mecz Polska-San Marino i prawdopodobny debiut Bartka czy Włochy-Malta i Rossonerich
0
pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)
25 marca 2013, 18:50
W 100% na tak.
0
Jhn (ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-01-10)
25 marca 2013, 18:39
Wyglada mocno :) zobaczymy...
0
ACMati94 (ostatnio aktywny: 1 dni temu, 2026-06-26)
25 marca 2013, 18:34
A czemu nie, dość solidnie to wygląda :)
0
marcin.brylik (ostatnio aktywny: Więcej niż 8 lat temu, 2018-07-04)
25 marca 2013, 18:26
hahaha
niech tak zrobi
bedzie ciekawie :D
0
primo2p (ostatnio aktywny: 2 dni temu, 2026-06-25)
25 marca 2013, 18:00
No ciekawe, ciekawe ;d
0
Eravier (ostatnio aktywny: 2 lat temu, 2024-10-15)
25 marca 2013, 17:19
W sumie po równo mamy z Juventusem, bo Pirlo to taki pół-nasz :P.