13-14 mln euro za 31-letniego stopera klasy światowej? W ciemno bym to brał, dodatkowo to Serb a ci we Włoszech sobie radzą...
No ale lepsiejszy Sakho bo młodszy ;]
0
26 marca 2013, 14:55
Raczej plotka ,a z tą ceną to już całkiem...
0
Kacapa7 (ostatnio aktywny: Więcej niż 7 lat temu, 2019-06-15)
26 marca 2013, 14:50
Vidic ma swoją cenę i wymagania finansowe, a ja nie chciałbym, żeby Milan wydawał około 15mln na piłkarza 31-letniego i tak podatnego na kontuzje. Mieliśmy odmładzać kadrę, za te pieniądze śmiało można sprowadzić Ogbonne lub Indiego.
0
sheva7acm (ostatnio aktywny: More than a week ago, 2026-06-18)
26 marca 2013, 14:43
ZA DUŻO KONTUZJI 3 x nie
0
krycha1313 (ostatnio aktywny: Więcej niż 10 lat temu, 2016-12-09)
26 marca 2013, 14:36
On by dał pewność w obronie !!!
PS: On chciał zagrać w lidze włoskiej więc może przejść do nas !!!