Wicio
To nie jest najgorszy początek w historii, a najgorszy od 70 lat (sezon 1942/43), gdzie w ciągu pierwszych 8 meczach zdobyliśmy 7 punktów (tak samo jak w tym roku).
0
pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)
31 marca 2013, 19:11
Będzie dobrze, zajmiemy drugie miejsce.
0
Abyss (ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05)
31 marca 2013, 18:57
Wczoraj Ambro zagrał w miarę przyzwoicie. Było kilka błędów, jak zawsze, ale nie odstawał od kolegów.
@Rainbow
O 1 miejscu myślelibyśmy, gdybyśmy grali tak od początku. W tym sezonie najgorszy start w Serie A w historii, a w 2013 roku jesteśmy na 1 miejscu w tabeli, jeśli to utrzymamy to 2 miejsce będzie nasze.
0
mistrzMALDINI (ostatnio aktywny: 1 dni temu, 2026-06-26)
31 marca 2013, 10:32
Wątpie aby Juve oddało mistrza. To praktycznie niemożliwe.
O drugim? Juventus to tez ludzie, ja od poczatku sezonu wierzylem w pierwsze... To tylko 11 punktow, musimy wygrac z Juventusem i kazdym innym... A wtedy oni musza stracic tylko 8 punktów, co jest mozliwe, bo po 1. czolowe wloskie druzyny lubia sobie przegrac, np. z Victorią Pilzno :D, po 2. Stres robi swoje