pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)
15 kwietnia 2013, 19:51
Nie wiem kto doje te noty.
0
sheva7acm (ostatnio aktywny: More than a week ago, 2026-06-18)
15 kwietnia 2013, 08:01
ahha jeszcze robson...szkoda słów
0
sheva7acm (ostatnio aktywny: More than a week ago, 2026-06-18)
15 kwietnia 2013, 07:51
jak taki drewniak jak flamini może grac w 1 składzie ludzie!!! jak ja go nie cierpię jeszcze do tego psychol komuś może nogi połamać, Niang kolejny mecz bez zaangażowania jakby miał jaja związane, boa no comment muntari tez. Sam monto w srodku to za mało...zapata i mexes strasznie wolni na tle Cavaniego