shwayze7
Dokładnie. I patrząc na te ustawienie nie zdziwiłbym się zbytnio, gdyby ten Milan zaprezentował się znacznie lepiej niż ten z ostatniego meczu. -_-
Miejmy nadzieję, że na Juve wyzdrowieje Ambro i wystąpi na ryglu. Wtedy jego doświadczenie powinno skutkować (o matko, nie wierzę, że to mówię) lepszym występem niż wejście Noce, albo innego kopacza w obecnej formie.. Na prawym ataku widziałbym Robsona lub Bojana zamiast M'Baye a'la STRATA Nianga -.-
sheva7acm
podpisuję się w 100% pod twoją wypowiedzią o Boatengu, Robinho i Niangu. natomiast strata Abate to jednak poważne osłabienie, ponieważ Włoch ostatnio znajduję się w bardzo wysokiej formie. trzeba mieć nadzieję, że De Sciglio godnie go zastąpi
Abbiati - De Sciglio, Zapata, Mexes,Constant - Muntari,Montolivo,Nocerino/Traore (jeden i drugi cienki) - El Shaarawy,Pazzo,Niang na Juve
0
ACMati94 (ostatnio aktywny: 1 dni temu, 2026-06-26)
15 kwietnia 2013, 20:23
pazioni
Być może skrócą mu tą karę, ale nie wydaje mi się że będzie dostępny już na Juventus. Jeżeli odwolaliby mu tą karę to by oznaczało, że była ona bez sensu i by się osmieszyli.
0
sheva7acm (ostatnio aktywny: More than a week ago, 2026-06-18)
15 kwietnia 2013, 20:21
zadna strata zagra mattia i git...a prince, mamy innych kopaczy pokroju robsona czy nianga któremu się nie chce biegac
0
pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)
15 kwietnia 2013, 20:03
Kurcze no to mamy osłabienia. jestem ciekaw co będzie z Mario.