Cieszą te statystyki:) a co do Robinho to się nie zgadzam.poprostu trener nie stawia na niego chłopak na wypicia tak czy inaczej... Już wcześniej chcieli go wypchnac za wszelka cenę... Wiec JA mu się nie dziwie odechciewa się wszystkiego
0
Jhn (ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-01-10)
19 kwietnia 2013, 00:26
oby trafił z Juve!
0
pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)
18 kwietnia 2013, 21:17
Bardzo mnie to cieszy
0
Abyss (ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05)
18 kwietnia 2013, 19:12
Brawo Pazzo!
Szkoda, że tego samego nie można powiedzieć o Robinho, który zgarnia rocznie 4 mln ?... a efekty są marne