sebah1989 wiem o tym co napisałeś,ale dobrze że innym przypomniałeś bo może nie każdy wie,pozdrawiam.
0
mistrzMALDINI (ostatnio aktywny: 1 dni temu, 2026-06-26)
19 kwietnia 2013, 20:45
Dobra, mądra wypowiedź.
0
pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)
19 kwietnia 2013, 20:37
Tak jak napisałem już wcześnie stawiam na 1:2
0
Abyss (ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05)
19 kwietnia 2013, 18:42
Pachnie mi remisem ;) ważne, aby nie przegrać, teraz cenny jest każdy punkt.
0
sebah1989 (ostatnio aktywny: Więcej niż 7 lat temu, 2019-09-13)
19 kwietnia 2013, 18:20
@many
Z tego, co kiedyś, gdzieś czytałem to mianem derbów Italii określano mecze pomiędzy drużynami, które nigdy nie grały w Serie B. Do momentu degradacji Juve taką drużyną był właśnie zespół z Turynu i Inter, a po degradacji nazwa zachowała się już chyba przez tradycję, bo pełnoprawnie to już nie są derby Włoch ;)
Oby tylko obyło się bez kontrowersyjnych decyzji składu sędziowskiego, które tak bardzo Allegri lubi wypominać ;)
Szykuje się wspaniałe widowisko. I niech to zawodnicy a nie sędzia zadecydują o wyniku spotkania.
0
Jhn (ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-01-10)