Niech De Scigilo goni naszą gwiazdę Paolo, szacunek dla niego, ze w wieku 43 lat gral w Lidze Wloskiej, a nie Amerykanskiej/Ruskiej. I staral sie, chociaz troche mu nie wychodzilo pod koniec.
0
dejnio (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu)
21 kwietnia 2013, 19:59
ACGreiff,
Oczywiście, że tak będzie, bo to tak po prostu musi być ;]
Teraz szacunek, a za tydzień - merda itd...Kto nie szanuje Maldiniego - nie zna się na piłce :P
0
dejnio (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu)
21 kwietnia 2013, 14:16
Jeżeli piłkarz Milanu jest żegnany na stojąco przez kibiców Interu, to musi być to ktoś wyjątkowy, i taki jest Maldini. No i oczywiście szacun dla Interistów za tamto piękne pożegnanie :)
0
mistrzMALDINI (ostatnio aktywny: 1 dni temu, 2026-06-26)