sheva7acm (ostatnio aktywny: More than a week ago, 2026-06-18)
28 kwietnia 2013, 23:17
Mario zasłużył na 3,5 2 bramka Pazzo to głównie jego zasługa, wywalczył karnego do tego go wykorzystał!!
noce niech idzie nawet do Interu i weźmie ze sobą bonere
0
pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)