Skoro w każdej kolejnej wypowiedzi podkreśla, że chce tu zostać, to najwyraźniej sam czuje, iż odejdzie. A skoro to wie nawet on, to zarząd tym bardziej powinien.
0
pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)
29 kwietnia 2013, 10:13
Mam nadzieję że go pożegnamy po tym sezonie.
0
rafal996 (ostatnio aktywny: 4 lat temu, 2022-08-11)
29 kwietnia 2013, 09:36
Niestety, ale tym meczem udowodnił, że właśnie absolutnie nie powinien zostać.