Wczorajsza prasa donosiła, że to był finalny test przydatności Antonio do zespołu. A skoro go oblał, nie spodziewam się zobaczyć go już do końca sezonu - chyba że z konieczności.
0
pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)
29 kwietnia 2013, 10:20
Antonio grałeś strasznie. Chłopie ogarnij się
0
rafal996 (ostatnio aktywny: 4 lat temu, 2022-08-11)
29 kwietnia 2013, 09:37
Bardzo słabo, Antonio. Bardzo słabo. Słusznie nie jesteś z siebie zadowolony.