A już myślałem, że to coś poważnego i będzie problem ze sprzedaniem go :P Powodzenia w nowym klubie i dzięki za jeden dobry sezon kiedy śmigał na lewej stronie razem z Ronaldinho :P
0
pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)
6 maja 2013, 21:04
To powodzenia w nowym klubie
0
Abyss (ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05)