SuperSnajper (ostatnio aktywny: 2 dni temu, 2026-06-25)
10 maja 2013, 10:09
ostatnio gra dobrze, ale to przeciętniak. już nic wielkiego z niego nie będzie i kontrakt na rok powinien byc optymalny. juz rok temu szukał klubów, nikt go nie chciał więc teraz też powinien być w sytuacji gdzie kontrakt na rok go zadowoli
Flama jest gościem, po którym można spodziewać się właściwie wszystkiego (poza techniką oczywiście, chociaż czasem mu jakieś cudo cudem się uda). Zgadzam się z Cactusem Flama jest bojowy i pokrzykuje na zawodników a po bramce woła ich i sam do strzelających gole przylatuje. Póki co to przynajmniej na ławkę pasuje - chociarz do Gatuso, (który miał nisko środek ciężkości i poruszał się jak rzymski legionista) to mu brakuje
0
pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)
9 maja 2013, 20:46
Flama musi z nami zostać.
0
Blady19921002 (ostatnio aktywny: Więcej niż 9 miesięcy temu, 2025-09-21)
9 maja 2013, 20:43
Kontrakt powinien być przedłużony, ale sam Flamini powinien być solidnym rezerwowym.
Niech cały rok go straszą zerwaniem kontraktu, to będziemy mieli solidnego pomocnika ;))
Uwiebliam, jak strzela gola a potem reakcja Tiziano: Mathieuuuuuuuuu Flamini (powtarza wyciem kilka razy) :D
Oglądając wczorajszy mecz zauważyłem jak silnie Flamini wpływa na resztę drużyny. Ciągle pokrzykiwał i motywował kolegów na boisku.
Kto wie czy Flamini nie stanie się naturalnym następcą Gattuso, jeżeli chodzi o motywowanie szatni ACM.