Montolivo ma jeszcze trochę czasu na dojście do siebie. Oby był dostępny już do końca sezonu. Na ostatnie mecze wsparcie takiego zawodnika będzie bezcenne.
0
pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)
15 maja 2013, 18:16
Fajnie że chłopaki trenują podania . i mam nadzieję że trenują też dośrodkowania. Mam nadzieję że Monto będzie grał w niedzielę .
0
Jhn (ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-01-10)