rafal996 (ostatnio aktywny: 4 lat temu, 2022-08-11)
16 maja 2013, 17:23
Swoją drogą, nie mogę się nadziwić klubom, które się nim interesują ;) Przez całą karierę Ambro imponował mi tylko i wyłącznie walecznością, ale nawet w tym przykrywał go czapką Gattuso. Nie ma techniki, nie ma przeglądu pola, nie wyróżnia się podaniami ani strzałami, a w odbiorze nigdy nie był jakimś mistrzem. Po prostu silny fizycznie, wybiegany piłkarz. Teraz dodatkowo jeszcze wiekowy.
0
pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)
16 maja 2013, 16:19
Chciałbym żeby został u nas do końca kariery. jednak gdy stawiamy na młodzież to przejdzie do MLS.
0
Jhn (ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-01-10)