Moze odejść ale w jego miejsce powinniśmy kupić kogoś naprawdę dobrego.
0
gorylmagila (ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-04-15)
22 maja 2013, 09:00
Jestem za sprzedażą tego zawodnika. Nie pasuje do naszego stylu gry, nie gra na swojej naturalnej pozycji. Monako ma teraz $$$, to można się z nimi targować. Za zarobione pieniądze powinniśmy sprowadzić kogoś bardziej pasującego do naszej koncepcji gry.
Zwykle staram się uzasadniać swe wypowiedzi, ale tym razem powiem krótko: SPRZEDAĆ!!!
0
rafal996 (ostatnio aktywny: 4 lat temu, 2022-08-11)
22 maja 2013, 08:29
Jeszcze coś dodam, może admini wybaczą ;)
Niektórych piłkarzy wyraźnie nie doceniacie z jednego prostego powodu. Zapominacie, że bardzo niewielu jest graczy, którzy grają genialnie bez względu na okoliczności i otoczenie. Sądzę, że zarówno Boateng, jak i np. Robinho czy Bojan mogliby błyszczeć wspaniałym światłem, gdyby mieli odpowiednich partnerów, a drużyna by była poukładana i wszystko by w niej funkcjonowało właściwie. Widzieliśmy ile dawał Kevin, kiedy w formie byli pozostali. Dlatego nie jestem entuzjastą sprzedaży tego gracza czy też Robsona, bo wszyscy wiemy jaki mają potencjał. Ciężko będzie zastąpić ich kimś równie ciekawym, a zapewniam, że jeśli partnerzy zaczną grać dobrze, to i oni dostosują swój poziom.
0
rafal996 (ostatnio aktywny: 4 lat temu, 2022-08-11)
22 maja 2013, 08:25
Bez problemu bym był na tak, ale pod warunkiem zakupu w jego miejsce kogoś klasowego. Jeśli dostaniemy 15 mln i za tyle właśnie kogoś kupimy, to raczej będę spokojny. Natomiast jeśli ma nie przyjść nikt, lub np. kolejny nastolatek znikąd, to bardzo dziękuję, niech zostanie Prince.
0
Kaineq (ostatnio aktywny: Więcej niż trzy tygodnie temu, 2026-06-02)
22 maja 2013, 08:20
Boateng jest profesjonalistą wielkim z tego co wszyscy mówia, pierwszy na treningach itp. rzeczy, sam nie wiem czy opłaca się, gdyby wrócił na swój poziom byłby niezastąpiony, ale kto wie czy to nastąpi...
0
dejnio (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu)
21 maja 2013, 23:22
Boateng to jedno wielkie rozczarowanie. Oczywiście wiadomo na co go stać i można czekać aż forma powróci, chociaż możemy się niestety nie doczekać... Tak więc chyba lepiej go sprzedać póki ktoś wykłada za niego niezłą kasę
Ja również podpisuje się pod większością z Was, i jestem za jego sprzedażą. Świetny poprzedni sezon, gdzie miał Ibre i Cassano od podawania, w tym sezonie, gdzie to on miał ciągnąć naszą grę, po prostu nie dał rady, gracz nie tego formatu jak się oczekiwało. Do tego sprzedałbym jeszcze Nocerino, i byłoby około 20-22mln z obu zawodników, za to można kupić jakiś 2-3 porządnych młodszych zawodników.
0
doki26 (ostatnio aktywny: Więcej niż 9 lat temu, 2017-12-06)
21 maja 2013, 22:48
Kevin to jeden z moich ulubionych piłkarzy. Ten sezon nie jest dla niego zbytnio udany ale chciałbym aby został, Wierzę że jeszcze sporo może dać Milanowi. Z pomocy trzeba pozbyć się Nocerino, Traore i Ambrisiniego. Boateng jak tylko złapie formę to będzie strzelał takie piękne bramki jak choćby w poprzedniej edycji liki mistrzów.
0
Jhn (ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-01-10)
To, że Kevin nie daje nam już tyle ile w swoim premierowym sezonie widzi chyba każdy. Na chwilę obecną ciężko w ogóle stwierdzić na jakiej pozycji powinien grać, bo jako prawo skrzydłowy nie przekonuje, a jako pomocnik tym bardziej.
Jeżeli pojawi się konkretna oferta to można pożegnać się z Boatengiem bez większego żalu.
Obawiam się, że wszystko co najlepsze w jego wykonaniu już widzieliśmy i niestety ta fenomenalna postawa Prince'a odeszła bezpowrotnie.
O transferach Monaco ostatnio bardzo dużo się słyszy odkąd mają nowego prezesa który nie szczędzi kasy za transfery Boatenga można sprzedać ale tylko i wyłącznie za godziwą cene tak aby dołożyć troche i kupić dobrego pomocnika który będzie partnerem dla Monto lub jednego bądź kilku obrońców.
Jak się wyciągnie 20 baniek lub więcej sprzedać, w innym wypadku może być użyteczny. Szkoda, że grywa na ataku zamiast w pomocy np na lewej stronie, mogł by się nadać
Jeżeli wszystkie plotki się spełnią to połowa milanu odejdzie.
0
radson1406 (ostatnio aktywny: Więcej niż 7 lat temu, 2019-11-19)
21 maja 2013, 20:17
Niestety Kevin dal z siebie wszystko i wiele wskazuje na to ze ciezko bedzie mu powrocic do dyspozycji prezentowanej w sezonie 2011/2012.A pozatym numer 10 nalezy sie komus wyjatkowemu i mam nadzieje ze w to lato kogos takiego sprowadzimy.
Wszystko ma swoje priorytety, niestety:) Oto lista: Dídac Vil?, Luca Antonini, Taiwo, Mario Yepes, Bonera, Mathieu Flamini, Sulley Ali Muntari, Bakaye Traoré, Ambro, Nocerino, Urby, Bojan, Lista sporych rozmiarów a potencjalnych nabywców jak na lekarstwo :P Choć oczywiście niektórym po prostu wygasa umowa z Milanem. Zredukowanie tej liczby piłkarzy będzie już sporym sukcesem.
0
pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)
21 maja 2013, 19:42
Za taką kasę jestem na tak.
0
krycha1313 (ostatnio aktywny: Więcej niż 10 lat temu, 2016-12-09)
21 maja 2013, 19:37
Znając Łysego sprzeda go za ok. 23 mln Euro xD
0
Abyss (ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05)
21 maja 2013, 19:25
Za 15 mln ? jestem za, do tego Robinho za 6-7 mln ? i będzie OK.
Monaco akurat oszczędzać nie będzie, jak na razie pojawiły się plotki, że z 200 mln do wydania w te lato chcą zainwestować 60 w Falcao i 70 w duet Moutinho - Rodriguez - zostanie więc im jeszcze 70, więc można się potargować. -_-
A jak się nie uda, to i tak należałoby go sprzedać, bo za 15 mln spokojnie można kupić kogoś, kto przyda się w obecnej taktyce, do której KPB po prostu nie pasuje.
0
21 maja 2013, 18:23
kammilan
''Coś ciekawego Ogbonne'' - za Boatenga? Ogbonna jest wart 6-7.5 mln więcej nikt z Włoch za niego nie da...
0
21 maja 2013, 18:21
Jak podaje Sky italia James Rodriguez i Moutinho zostaną piłkarzami Monaco za łączną sume 70 mln euro. Jeśli klub z księstwa chce Prince to Milan powinien powalczy o 20-25 mln...
Tyle kasy ?????????? No nie wierze od razu do odstrzału bo i tak więcej za niego nie dostaniemy, jeszcze rok temu zachwycał grą teraz tylko jest gwiazdą medialną.Może Galliani z tą kasą zrobi coś ciekawego np. kupi Ogbonnę albo Strootmana.
15-18 mln i za niego Strootman :)
Myślę że taki ruch z naszej strony by był dla nas na +
Kevin to nie piłkarz który pociągnie całą drużynę w trudnych chwilach do przodu co pokazał w tym sezonie, bardziej z niego gwiazda mediów :) ale i tak jestem za jego odejściem pod warunkiem że przyjdzie w jego miejsce ktoś bardzo doby ! Bo jeśli ma go zastąpić jakiś Kucka czy mają sprowadzić tego Civelliego do obrony to dziękuję bardzo :)
0
Jhn (ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-01-10)