adi_avanti (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu)
23 maja 2013, 17:58
Był rozczarowaniem w Romie, rozczarował więc i w Milanie.
Pamiętam jakim wspaniałym talentem był na początku grania w Barcelonie i nie mogę pojąć co poszło nie tak...
0
mistrzMALDINI (ostatnio aktywny: 1 dni temu, 2026-06-26)