Przyszlość to Salamon i Vergara :P Na początek Salamon- rotacja z Zapatą /Mexesem, niech się ogrywa przy najlepszych jakich mamy ;P Po raz kolejny napiszę - Max ryzykuj do cholery, w Udine tak zrobili i mamy młodego z Lubina w kadrze :P
0
pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)
Salamon niekoniecznie musi zostać wypożyczony. Wydaje mi się, że włodarze będą chcieli poczekać z decyzją do ostatniej chwili.
Trzeba sprawdzić jak będą szły mu przygotowania do nowego sezonu. Może zostać dość ważnym ogniwem w Naszej nie do końca dopracowanej obronie.
Allegri doskonale będzie potrafił ocenić w sierpniu czy Salamon nadaje się już na pierwszy skład w Milanie czy powinien zostać gdzieś wypożyczony i się ogrywać.
0
mistrzMALDINI (ostatnio aktywny: 1 dni temu, 2026-06-26)
4 czerwca 2013, 17:09
To za dwa lata niech śmiało przejdzie do Bresci;)
0
Blady19921002 (ostatnio aktywny: Więcej niż 9 miesięcy temu, 2025-09-21)