mistrzMALDINI (ostatnio aktywny: 1 dni temu, 2026-06-26)
5 czerwca 2013, 17:14
Oferta Milanu to raczej 1,4 mln a nie 14...
0
radson1406 (ostatnio aktywny: Więcej niż 7 lat temu, 2019-11-19)
5 czerwca 2013, 16:33
Atletico bedzie mialo kase za Falcao wiec raczej nas przebija ale fajnie byloby miec tego pilkarza w skladzie ale mysle,ze pojawi sie jeszcze mnostwo nazwisk pilkarzy kojarzonych z Milanem.Fakt jest taki iz potrzebny jest nam typowy rozgrywajacy pokroju Hernanesa badz wlasnie Belhandy.
całkiem o nim zapomniałem w kontekście transferu. Wszyscy skupiają się na Eriksenie głównie a myślę, że Marokańczyk wcale nie byłby gorszym rozwiązaniem. Poza tym jakby nie było to rodak Mastoura, któremu przydałby się starszy kolega o takim samym pochodzeniu etnicznym i podobnej pozycji dla lepszego rozwoju. Będzie patrzył, zazdrościł, ostro trenował aż w końcu za 3 lata wygryzie starszego kolegę :D
0
5 czerwca 2013, 13:50
jesli ma do nas trafic to chyba nie jako trequartista a jeden z trójki pomocników za nim. Wątpie w ten transfer ale wiadomo marceto trwa i wyobraźni buzuje Muriel ,Belhanda dobre nazwiska na środe :D
0
Kacapa7 (ostatnio aktywny: Więcej niż 7 lat temu, 2019-06-15)
5 czerwca 2013, 13:48
Milan pewnie zaproponował wypożyczenie za 1.5mln z opcją pierwokupu za 6mln w 3-ratach o ile piłkarz rozegra 27.5 meczy w trakcie sezonu.
0
wilku94 (ostatnio aktywny: Więcej niż 5 miesięcy temu, 2026-01-20)
5 czerwca 2013, 13:43
Ja z tego co wyczytałem na milannews to możliwe, iż powrócimy do systemu 4-3-1-2 i trequartistą ma być pozyskany Saponara. Także ten transfer byłby na plus.
Jak najbardziej jestem za ! Chłop na Trequiste ( możliwe że źle napisałem jc to przepraszam ) po prostu idealny, zdecydowanie lepszy zawodnik niż Ilcic czy Honda. Oby to była prawda.