To się nazywa właśnie magia piłki, możesz cisnąc przeciwnika 90' i przegrac po jednej przypadkowej akcji.
Przypuszczam, że Pippo musi się mocno hamowac zeby samemu nie wbiec na murawę podczas meczu. Czekam na dzień, w którym obejmie drużynę seniorską :)
0
pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)
12 czerwca 2013, 09:50
Wielka szkoda że przegrali..
0
rafal996 (ostatnio aktywny: 4 lat temu, 2022-08-11)