pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)
12 czerwca 2013, 18:48
Blady19921002
Zgadzam się.
0
dejnio (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu)
12 czerwca 2013, 16:44
Chciałbym u niego widzieć więcej zaangażowania, bo jak nie wejdzie dobrze w mecz to do końca tylko snuje się po boisku i strzela fochy. Jeżeli nad tym popracuje, to będzie absolutnie topowym napastnikiem :)