sKUBAniec (ostatnio aktywny: Więcej niż 4 miesięcy temu, 2026-02-11)
14 czerwca 2013, 11:37
Tylko, że w cytowanej wypowiedzi nie ma wzmianki o byciu symbolem Milanu. Powiedział tylko, że jest ważny dla Milanu. Chyba, że w oryginalnej wypowiedzi padło takie stwierdzenie.
0
Jhn (ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-01-10)
13 czerwca 2013, 21:21
Czy nim jest ? Napewno jeśli nie już to za kilka lat będzie !!
0
mistrzMALDINI (ostatnio aktywny: 1 dni temu, 2026-06-26)
13 czerwca 2013, 20:09
Symbol Milanu? Za wcześnie na takie słowa, ale nie dziwię się, że Mattia tak powiedział.
0
pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)
Ma chłopak rację.
Szary przyszedł do nas i dobrze wszedł do drużyny w pierwszej części sezonu zaliczył 16 trafień druga część też była w miarę.
Myśle że on sam czuje się tu najlepiej :)
Trochę przesadził z tym symbolem... wielu gracz poświęciło całe życie dla tego klubu i to właśnie są symbole Milanu.
Shaarawy jest co najwyżej nadzieją na przyszłość, której oczywiście nie powinniśmy się pozbywać.
0
Blady19921002 (ostatnio aktywny: Więcej niż 9 miesięcy temu, 2025-09-21)