Mario tematem wypowiedzi wszystkich, co by nie zrobił zawsze jest o nim głośno.
0
pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)
19 czerwca 2013, 17:43
Bardzo miłe słowa od tego Pana.
0
Jhn (ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-01-10)
19 czerwca 2013, 17:42
Gdyby nie te wszystkie dziwne komplikacje ciekawe gdzie teraz byłby Adriano..
0
Blady19921002 (ostatnio aktywny: Więcej niż 9 miesięcy temu, 2025-09-21)
19 czerwca 2013, 17:08
Adriano miał za słabą psychikę, nie wytrzymał po śmierci Ojca i zaczął topić smutki w alkoholu, a jak wiemy, to wszystko wciąga... Szkoda bo miał bardzo duży talent...