milanese55 (ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-05-28)
28 czerwca 2013, 08:59
Marciano...a dlaczego miałby żałować ? Świetny stadion, pewny skład, uwaga skupiona na nim, wspaniałe miasto i fanatyczni kibice.
Są tam warunki do wielkiego futbolu już teraz, u nas dopiero się to wszystko ( mam nadzieję ) rozwija !
0
pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)
28 czerwca 2013, 00:08
Bla bla on chciał do Juve, dobre.
0
Jhn (ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-01-10)
27 czerwca 2013, 16:53
Fajnie ze do ligi trafiają atrakcyjni zawodnicy jak np właśnie tevez . Szkoda tylko ze ci gracze przechodzą do ekip rywali a nie do nas ...
0
Jhn (ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-01-10)
27 czerwca 2013, 16:52
Fajnie ze do ligi trafiają atrakcyjni zawodnicy jak np właśnie tevez . Szkoda tylko ze ci gracze przechodzą do ekip rywali a nie do nas ...
No i niech mu się w Juve wiedzie jak najlepiej. W Turynie bardziej się przyda.
Za niecały miesiąc będziemy mieli okazję przekonać się jak sobie Carlos radzi.
0
primo2p (ostatnio aktywny: 2 dni temu, 2026-06-25)
27 czerwca 2013, 13:20
To, żę chciał do Juve, to nie znaczy, że nie chciał też do Milanu, Juve po prostu miało kasę już teraz...
A co moze teraz powiedziec agent Carlitosa ? Ze Tevez chcial do Milanu ale w Juve dali lepsza kase? Przeciez skreslilby go na samym poczatku w oczach kibicow Turynczykow...
0
radson1406 (ostatnio aktywny: Więcej niż 7 lat temu, 2019-11-19)
27 czerwca 2013, 12:57
Mam nadzieje,ze Juventus dokona czegos wiecej w LM w tym sezonie i da troszke przyjemnosci kibicom calcio bo my raczej znowu bedziemy sie cieszyc z wyjscia z grupy pod warunkiem oczywiscie,ze nie zkompromitujemy sie w kwalifikacjach.
0
gorylmagila (ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-04-15)
27 czerwca 2013, 12:35
Nie warto płakać nad rozlanym mlekiem. Tevez w Turynie nie w Mediolanie ma biało czarno-białą koszulkę z nr 10 i niech sobie tam gra.
Chciał nie chciał nie ma to już większego znaczenia, Juve po prostu było bardziej zdeterminowane i miało gotówkę w dodatku ciążyła na nich presja bo do tej pory nie udało im się kupić top napastnika.