Eravier - nie :)
Czekam z niecierpliwością na pierwszy komplet, bo kupię którąś z nich, pytanie tylko którą.
Z tym znaczkiem Ligi Mistrzów trochę się pospieszyli... :P
0
Eravier (ostatnio aktywny: 2 lat temu, 2024-10-15)
1 lipca 2013, 16:19
Tylko mnie linie wokół szyi skojarzyły się z koszulkami Hiszpanii :P ?
0
mistrzMALDINI (ostatnio aktywny: 1 dni temu, 2026-06-26)
1 lipca 2013, 16:19
Ładne.
0
Kacapa7 (ostatnio aktywny: Więcej niż 7 lat temu, 2019-06-15)
1 lipca 2013, 14:29
Bardzo ładne, zresztą wyjazdowe koszulki zazwyczaj mamy wyjątkowej urody, tylko te z obecnego sezonu mi się nie podobały :D
Na pewno rozważę zakup :)
0
sKUBAniec (ostatnio aktywny: Więcej niż 4 miesięcy temu, 2026-02-11)
1 lipca 2013, 14:15
Żeby się nie okazało, że będzie trzeba zerwać ten emblemat LM :)
czy nie uważacie że żałosne jest działanie naszej oficjalnej strony internetowej ? ona nie chodzi kilka razy na dobe.. galliani tak sie podnniecal ze Milan ma tyle fanów na swiecie, tyle fanow na facebooku , strona odwiedzana przez 2 miliony ludzi, to moze by wypadalo ogarnąć to.. brak kasy w tym klubie juz na wszystkim sie odbija. a co do strojów to okej, sprawdziło sie to co pojawiało sie w internecie wczesniej, czyli pierwszy komplet juz tez wiadomo jaki.
0
rafal996 (ostatnio aktywny: 4 lat temu, 2022-08-11)
1 lipca 2013, 13:12
Z daleka elegancko. Złote wykończenia pasują, pojawią się też pewnie w pierwszym komplecie. Pytanie tylko, czy ten serek pod szyją nie jest z siateczki, tak jak było w przeciekach ;)
Ciekawym detalem jest też data założenia na getrach.