To bardzo dobra opcja dla Milanu i tak samo dobra dla Bartka. Skoro ma spędzić sezon na ławce w Mediolanie to już lepiej żeby się ogrywał w Sampdorii.
To będzie dla niego ogromna szansa żeby się wykazać.
A Poli może być Naszą gwiazdką do czasu aż go nie sprzedamy do PSG...
Dla Bartka to będzie lepszy wybór, pójdzie ograć się do Sampdorii i jeśli będzie dobrze grał to do nas wróci.
0
5 lipca 2013, 11:39
winmrs
że Campagnaro przejdzie do Interu wiadomo było od maja
0
dejnio (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu)
5 lipca 2013, 11:38
W wypadku niedogadania się z Salamonem na wymianę mieli iść Albertazzi i Fossati. Osobiście uważam, że to Bartek powinien odejść i ogrywać się w innym klubie. W przyszłości wyjdzie nam to na dobre.
Czyli może Bartek jednak zostanie w Milanie, a wyślemy im w ramach rozliczenia kogoś innego.
Ja myślę że dzisiaj już transfer oficjalnie dojdzie do skutku zobaczymy z jakim wynikiem.
0
winmrs (ostatnio aktywny: Więcej niż 9 lat temu, 2017-09-25)