arkadinho (ostatnio aktywny: Więcej niż 6 lat temu, 2020-01-24)
5 lipca 2013, 21:30
Sam Balotelli numeru zmieniać chciał nie będzie, ale zmiana numeru wpłynie odrobine na sprzedaż koszulek 13/14 z jego nazwiskiem ;)
0
radson1406 (ostatnio aktywny: Więcej niż 7 lat temu, 2019-11-19)
5 lipca 2013, 21:03
Osobiscie nie jestem zwolennikiem tych dziwnie wysokich numerow na koszulkach.Akurat Balotelliemu pasuje 9 na plecach no bo kto inny ma to nosic? Matri?
0
pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)
5 lipca 2013, 21:01
Niech przyniesie jemu szczęście.
0
FORZA MILAN 99 (ostatnio aktywny: Więcej niż 10 lat temu, 2016-12-11)
5 lipca 2013, 18:40
Ja tam wole wysokie numery. A już tak nie przesadzajcie z tym Pato i jego zhańbieniem dziewiątki -,-
0
sebah1989 (ostatnio aktywny: Więcej niż 7 lat temu, 2019-09-13)
5 lipca 2013, 18:29
Balotelli już w Interze, a potem Man City grał z numerem 45 i nie wiem, po co miałby go zmieniać...