Jeśli będzie grał tak jak Shevchenko to możemy być spokojni :)
0
Jhn (ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-01-10)
6 lipca 2013, 14:21
Da rade ;) z 80 grał ronnie , 76 yepes tak ze trend dat trwa ;)
0
dejnio (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu)
6 lipca 2013, 14:19
Numer mnie nie interesuje, niech się gość po prostu dobrze spisze w Milanie ;)
0
radson1406 (ostatnio aktywny: Więcej niż 7 lat temu, 2019-11-19)
6 lipca 2013, 14:12
Sadzilem,ze wybierze 16 tak jak w Sampie ale widac poszedl z trendem wybierania numerow odnoszacych sie do dat urodzenia.Z drugiej strony numer 16 raczej szczescia w Milanie nie przynosil.
Teraz czekamy na prezentacje,ale skoro wybral juz numer byloby kompromitacja nie podpisac z nim umowy z jakiegokolwiek powodu.