gorylmagila (ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-04-15)
8 lipca 2013, 08:42
Jestem bardzo ciekaw do ilu mln euro nasz doktorek dojedzie. Na początku buńczuczne wypowiedzi o kwocie powyżej 10, niedawno 10 a teraz poniżej. Suma sumarum najważniejsze jest to aby go sprzedać.
0
pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)
Tyle że dla Santosu Robinho ma większą wartość niż każdy inny piłkarz. Po stracie Neymara, ktoś musi ściągać ludzi na stadion i sprzedawać pamiątki ze swoim wizerunkiem. Robinho byłby idealny. Ludzie go tam kochają. Poza tym na warunki ligi brazylijskiej, myślę że będzie gwiazdą. Santos na pewno na nim nie straci.
0
mistrzMALDINI (ostatnio aktywny: 1 dni temu, 2026-06-26)
6 lipca 2013, 19:38
Ważne by go sprzedać.
0
Abyss (ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05)
6 lipca 2013, 19:04
Jak dawno pisałem, że cena za Robinho systematycznie spada. Teraz jest wart ok. 6 mln ?, no może max. 7 mln ? i żaden klub więcej nam nie rzuci. Nie oczekujmy fajerwerków, bowiem to już praktycznie cień piłkarza, a najlepszy kierunek dla Robsona to Brazylia.