Rozmawiał z Bonerą ?! Boże uchowaj - Bonera kapitanem...ten gość już dawno powinien wylecieć z Milanu nie rozumiem przedłużenia kontraktu z Bonerą...Abbiati - ostatni ze starej gwardii, będę płakał jak odejdzie jak za Pippo :(
0
pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)
12 lipca 2013, 19:00
Abbiati pokazał przez tą wypowiedź , że nosi w sercu Milan. Szkoda , że ma tyle lat.
100% na treningach, 10% na meczach.
Fajna wypowiedź Abbiatiego.
Z tym Gabirielem to nie wiem sam, widziałem jedynie filmik jak Allegri naparzał mu bramy niczym dziecku;p